Hakkımızda

Uluhan Hukuk

Uluhan Hukuk
Hakkında Kısa Öykü

2005 yılında İzmir’de kurulduktan sonra elde ettiğimiz istikrarlı gelişimimizi sürdürerek, İzmir’den sonra Türkiye’nin birçok noktasına da hizmet vermekteyiz.

Alanlarında deneyimli Hukukçularımız, her konuda destek alabileceğiniz danışmanlarımız ve her biri kendi alanında uzman avukatlarımız ile müvekkillerimize hukuksal danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini tek elden sunuyoruz.

Kurumsal veya bireysel müvekkillerimize, Arabuluculuk, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku gibi ana çalışma konularımızın yanı sıra Sözleşmeler Hukuku, Sendikalar Hukuku ve Toplu İş Sözleşmeleri, Fikri ve Sınai Haklar, Haksız Rekabet, İcra ve İflas Hukuku, Çevre, İmar ve İdare Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Nakliye ve Taşıma Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Vergi Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve İlgili Mevzuat konularında da danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca ihtiyaçlarınız doğrultusunda icra takipleri yapılabilmesi ve en iyi şekilde sonuçlanması için özel bir İcra Takip bölümümüzde bulunmaktadır.

Uluhan Hukuk olarak tüm çalışmalarımızda güvenli bir hukuk alt yapısı oluşturmayı ve hukuki uyuşmazlıkları en aza indirmeyi amaçlıyor, kendinizi güvende hissetmeniz için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ;

Bireysel ve kurumsal tüm müvekkillerimize beklentilerinin üzerinde bir danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunarak Türkiye’nin öncü hukuk bürosu olmak.

MİSYONUMUZ;

Hukuki bilgiyi en üst düzeyde kullanma becerisine sahip olmak,
İhtiyaçlarınızın hukuki boyuttaki yerini en doğru şekilde analiz edip anlamak,
Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bütünleşik hizmeti sunmak,
Her zaman ve her durumda ulaşılabilir olmak,